آکادمی تخصصی آموزشی شیلا جاوید

سایت در حال به روزرسانی می باشد

درباره ماشیلا جاوید (جاوید فرد) ملقب به دکتر ابرو، فردی شناخته شده در دنیای زیبایی و در زمینه ی فیبروز و فشن بروز ابرو می باشد. وی در سال 1369 در شیراز متولد شد و دارای مدرک کارشناسی  در رشته ی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه یزد می باشد. اینکه چه چیزی باعث ورود وی به دنیای زیبایی شد و همچنین مراحل موفقیتش را با هم در این مطلب می خوانیم.

 

ورود به عرصه ی زیبایی و تتو

شیلا جاوید اوایل سال 91 به صورت اتفاقی و با تشویق خواهر خود، پا به دنیای تتو گذاشت. با فرا گرفتن آموزش های ابتدایی، مطالعه و تمرین مستمر شروع به فعالیت در زمینه ی تتوی ابرو، فیبروز ابرو،تتوی رژ لب، خط چشم و بن مژه کرد. اولین تجربه ی وی که شامل طراحی و فیبروز ابرو روی مدل زنده بود، بدون نظارت هیچ استادی انجام شد ولی از آنجایی که مدت ها بود که در حال تمرین روی کاغذ بود، توانست به زیبایی اولین کار خود را به پایان برساند. رضایت اولین مشتری و تشویق اطرافیان بعد از دیدن اولین نمونه ی فیبروز ابرو از شیلا جاوید، تلنگری برای وی شد تا با جدیت هرچه تمام تر شروع به رشد در این زمینه ی کاری بکند. اولین درآمد زندگیش نیز در همان روز با مبلغ 230 هزار تومان بود که یکی از تجربیات لذت بخش و فراموش نشدنی برای وی بوده است.

پس از آن شیلا جاوید شروع به فعالیت در زمینه ی فیبروز ابرو و آرایش دائم درچندین سالن زیبایی در تهران و به صورت حقوق درصدی کرد. اولین فعالیت رسمی وی در یک سالن زیبایی در یافت آباد بود. پس از آن نیز به یک سالن زیبایی دیگر واقع در ستارخان رفت و تجربه ی کار در این سالن باعث شد که با وجود تعداد کم مشتری هایی که داشت و بالا بودن ریسک این تصمیم، از فکر حقوق درصدی، به فکر اجاره ی صندلی بیوفتد. به همین خاطر با توجه به شرایط جدید، وارد سالن زیبایی واقع در سعادت آباد تهران شد. بعد از آن نیز به صورت اجاره ی صندلی و اجاره ی اتاق در چندین سالن زیبایی در سعادت آباد فعالیت خود را در زمینه ی فیبروز ابرو و آرایش دائم ادامه داد. در این مدت بود که شیلا جاوید شروع به شناخته شدن در عرصه ی زیبایی و آرایش دائم صورت به خصوص فیبروز ابرو و تتو ابرو شد. در همین دوران شروع به آموزش دوره های خصوصی یک و دو نفره فیبروز برای هنرجوهای تمام شهرهای ایران نمود. همین باعث شد که در اواخر سال 94، علاوه بر فعالیت حرفه ای در تهران، با یک سالن زیبایی در اصفهان نیز شروع به همکاری کند. فعالیت وی در اصفهان به صورت دو روز در ماه شروع شد.

استقبال زیاد طرفداران سبک ظریف فیبروز ابروی شیلا جاوید عاملی برای ماندن وی در همین عرصه بود و کمتر فرصتی برای شاخه های آرایش دائم دیگر از جمله تتوی رژ لب، خط لب، خط چشم و بن مژه برای وی ماند.

 

مدارک بین المللی

شیلا جاوید اردیبهشت سال 96 خبر بارداری خود را از دکتر گرفت اما با وجود بارداری تا ماه های آخر دست از فعالیت و کار در زمینه ی فیبروز ابرو و آرایش دائم نکشید. وی در ماه چهارم بارداری خود که مرداد ماه همان سال بود، برای گذراندن دوره ی آموزشی فیبروز نزد برانکو بابیک به باکو سفر کرد و با گذراندن این دوره عضو رسمی آکادمی فیبروز شد و می توانست زیر نظر آکادمی phi و با این برند ادامه ی کار بدهد، اما شیلا جاوید کار کردن برای خودش و با نام و برند خودش را ترجیح داد و فعالیت حرفه ای خود را در قالب نام و سبک های اختصاصی خود ادامه داد.

 شیلا جاوید بعد از ماه هشتم بارداری، به فعالیت خود در اصفهان پایان داد تا ماه آخر بارداری را در تهران سپری کند. یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگی او در 4 دی ماه 96 مصادف با روزکریسمس و شب تولد عیسی مسیح رقم خورد و آن اتفاق، تولد اولین فرزندش،کارِن گودرزی بود. وی بعد از گذراندن بیست روز استراحت زایمان، فعالیت کاری خود را از سر گرفت. با توجه به درخواست های زیاد برای فیبروز ابرو و آرایش دائم از جانب مشتری های شعبه ی اصفهان، فعالیت خود را در این شعبه از سر گرفت و تا حدود سال 98 به همراه همسر و فرزند خود در رفت و آمد به اصفهان بود.

بهمن ماه سال 96 نقطه ی عطفی در دوران کاری شیلا جاوید بود چرا که در این دوران اولین واحد مستقل خود را با متراژ 52 متر واقع در سعادت آباد اجاره کرد تا بتوانید فرزند خود را به همراه پرستارش به محل کار ببرد تا به خاطر کار زیاد که بعضا تا 9 و یا 10 شب طول می کشید، از فرزندش دور نماند. این مسئله در سالن های زیبایی دیگر به خاطر وجود مواد شیمایی نظیر رنگ مو و ... امکان پذیر نبود.

شیلا جاوید در دهم اردیبهشت سال 97 همزمان با روز تولد خود، از طرف کنگره بین المللی زنان کار آفرین به عنوان کارآفرین برتر سال انتخاب شد و توانست مدرک بین المللی و تندیس بانوی کارآفرین برتر سال 97 را اخذ نموده و برگی به افتخارات خود بیفزاید.

 

شروع ورکشاپ های آموزشی فیبروز و فشن بروز

در اوایل سال 97 به خاطر درخواست افرادی که با هنر شیلا جاوید آشنا شده بودند، فعالیت خود را به آموزش فیبروز ابرو به صورت خصوصی ارتقا داد. بنا به تقاضای زیاد هنرجوها برای فراگیری تکنیک فیبروز ابرو، شیلا جاوید به فکر برگزاری ورکشاپ آموزشی با چند نفر افتاد و اولین ورکشاپ خود را در ساعت 10 شب از طریق پیج اینستاگرام خود اعلام کرد. این ورکشاپ تا ساعت 12 شب با ظرفیت 10 نفر، تکمیل ظرفیت شد. به خاطر استقبال فوق العاده ی هنرجوها از ورکشاپ اول، تاریخ دومین ورکشاپ نیز از طرف شیلا جاوید اعلام شد و تا فردای همان روز نیز دومین ورکشاپ تکمیل ظرفیت شد و این روند تا ثبت نام چهارمین ورکشاپ در همان روز ادامه پیدا کرد. به دلیل اینکه تعداد هنرجوهایی که از شیلا جاوید آموزش فیبروز و سبک های اختصاصی فشن بروز و سوپرفشن بروز را فرا گرفته اند، بالاتر از تمامی آموزنده های این عرصه بوده و همچنین سرعت پر شدن ورکشاپ های وی باعث شد تا رکورددار آموزش در ایران نام گیرد.

با وجود سختی های زیادی که برای برگزاری ورکشاپ بود، حدود 6 ورکشاپ از آبان تا بهمن 97 در مرکز 52 متری برگزار شد. همین دوران مصادف شد با رونمایی شیلا جاوید از سبک اختصاصی تتو ابرو خود که فشن بروز Fashion Brows نام داشت.

با این حجم از استقبال و با توجه به کوچک بودن مرکز در آن دوره، شیلا جاوید تصمیم به تغییر مرکز تخصصی خود گرفت و به واحد 130 متری در سعادت آباد تهران نقل مکان کرد. در حدود یکسال در این مرکز 20 ورکشاپ فشن بروز ابرو و 15 ورکشاپ فیبروز ابرو، در محیطی جدید و با امکانات بهتر، برگزار شد. در همین دوره شیلا جاوید تصمیم به برگزاری ورکشاپ خارج از ایران نمود و حدود 2 ماه اعلام، ثبت نام و هماهنگی های ورکشاپی آموزش سبک فشن بروز و سوپر فشن ابرو در دبی شروع شد و با رونمایی سبک سوپرفشن، هجدهمین دوره ی ورکشاپ فشن بروز و سوپرفشن با 10 هنرجو، در یک هتل پنج ستاره برگزار شد و موفقیت دیگری به کارنامه ی شیلا جاوید اضافه کرد.

 

مرکز تخصصی شیلا جاوید

مرکز تخصصی شیلا جاوید در بهمن ماه 98 به منطقه ی الهیه به سالنی با متراژ 120 متر انتقال پیدا کرد و در این مرکز برای اولین بار در کنار خدمات تتو ابرو از جمله فشن بروز و فیبروز ابرو، آرایش دائم از جمله تتوی رژ لب و خط لب، خط چشم و بن مژه، لاین های زیبایی دیگر با کمک افراد متخصص و موفق در رشته ی کاری خود، از جمله زیبایی پوست، اکستنشن مژه، تتو بدن و خدمات پزشکی زیبایی اضافه شد.

از آنجایی که تمایل به پیشرفت و موفقیت در شیلا جاوید خاموش نشدنی ست، تصمیم به برگزاری سمینار آموزشی گرفت و موفق شد 250 نفر هنرجو برای سمینار های خود ثبت نام کند که 4 سمینار 50 نفره در تهران و 1 سمیناره 50 نفره در شیراز تکمیل ظرفیت شد و این رکورد جدیدی بود در زمینه ی شغلی آموزش فیبروز ابرو و همچنین آموزش سبک اختصاصی خود که فشن بروز ابرو و سوپر فشن ابرو نام دارد. تاریخ اولین سمینار آموزشی 8 اسفند 98 بود که به علت شیوع ویروس کرونا در جهان، کنسل شد و به همین ترتیب باقی سمینارها نیز کنسل شدند. به خاطر شور و شوق هنرجوها برای آموزش ها، برای اکثر افراد، بعد از 7 ماه انتظار آموزش سمینار به ورکشاپ تبدیل شد و توانستند زودتر این هنر را فرا گرفته و وارد بازار کار شوند.

آدرس

تهران - الهیه -خیابان فرشته (فیاضی) -پلاک 28 -ساختمان رودیوم - طبقه سوم - واحد34

شبکه های اجتماعی ما

ارسال ایمیل جهت اطلاع از آخرین اطلاعات وب سایتتماس با ما